ابزارهای معاملاتی

در ICM ما به طور مداوم در تلاش برای ارائه خدمات بهتربرای شما می باشیم که می تواند از شما در هنگام تجارت با ما پشتیبانی کند. در زیر یک Calculator Pip را پیدا خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند که ارزش یک پیپ را با توجه به جفت ارز و حجم زیادی از معامله خود محاسبه کنید. شما همچنین یک ماشین حساب پیوندی را پیدا خواهید کرد که ساده است برای طراحی شده برای محاسبه امتیازات محوری در چند ثانیه. بعد از آن شما می توانید به تقویم اقتصادی دسترسی داشته باشید که به شما کمک می کند رویدادهای بازار را پیگیری کنید. همچنین، شما می توانید از سیگنال های معاملاتی MT4 استفاده کنید که می تواند به شما کمک کند تا از طریق پلت فرم MT4 خود به سیگنال های دیگر معامله گران مشترک شوید.

ویژگی های کلیدی

 • رایگان برای حسابهایی که مبلغ 4000 دلاری یا معادل آن در EUR، GBP یا SGD نگهداری می شود
 • افزایش سرعت معاملات خود
 • بدون نیاز به تعداد لات ها مورد نیاز برای معامله
 • 24/7 پشتیبانی فنی به طور مستقیم با شرکت میزبانی وب
 • سازگار با مشاوران متخصص
 • قابل دسترس از هر نقطه در جهان
 • کاهش زمان تأخیر
 • کاهش لغزش /افت
 • بهبود تعداد تیک ها

مشخصات فنی

 • 1152 مگابایت رم
 • 1 vcpu
 • 17 گیگابایت هارد دیسک
 • ویندوز 2012

pip چیست؟

یک پیپ حداقل قیمت نوسان دستگاه است. در ICM ما قیمت پنج رقمی را معرفی کرده ایم تا مشتریان ما بتوانند از افزایش قیمت ها و حرکت بازار بهره مند شوند. به عنوان مثال، به جای قیمت ها با چهار رقم همانند EURUSD 1.3151 / 1.3153، ما این جفت ارز را با نرخ 1.3 پایین تر از 1.31508 / 1.31524 اعلام میکنیم.

Lot (واحد اندازه گیری حجم معاملات) چیست؟

Lot در فارکس مقدار پولی است که شما خریداری یا فروش می کنید. برای مثال شما تمایل به 100 هزار دلار دارید ، 100هزار در واقع اندازه معامله ی شما است. فارکس lotاساسا نماینده حجم تجارت در فرمت های مختلف است. یک لات استاندارد 100,000از هر ارز را نشان می دهد.

EUR 100،000 = 1 لات استاندارد یورو

ICM اهرم 1: 200 ارائه می دهد. اگر چه توانایی کسب سود قابل توجه با استفاده از اهرم وجود دارد، اهرم همچنین می تواند درمقابل ,در خلاف جهت سرمایه گذاران کار کند. برای مثال، اگر ارز اصلی یکی از معاملات شما در برابر شما حرکت کند، اهرم به شدت ضایعات بالقوه را تقویت می کند. برای کمک به کاهش احتمال چنین سناریویی، معامله گران فارکس معمولا یک سبک تجاری دقیق را اجرا می کنند که شامل استفاده از توقف و محدود کردن سفارشات میباشد.

لطفا، اطمینان حاصل نمایید که شماره هایی که وارد کرده اید در فرمت صحیح هستند و شامل مقدار درستی از ارقام هستند، مثلا EUR / USD ما این جفت ارز را با نرخ ثابت پایین 1.6 برابر با 1.31508 / 1.31524 با پنج رقمی نه چهار 1.3151 / 1.3153.

برای محاسبه نقطه محوری شما باید قیمت Open، High، Low و Close را که می توانید در پلت فرم MetaTrader 4 با استفاده از Crosshair (علامت + در گوشه سمت چپ بالا) پیدا کنید و آن را در طول چارت سازمانی حرکت دهید.

توقف تریل چیست؟

توقف Trailing باعث می شود که میزان توقف ضرر به سطح قیمت یک موقعیت خرید یا فروش برسد. با استفاده از یک الگوریتم مشخص Trailing Stop به معامله گران اجازه می دهد که موقعیت باز خود را حفظ کنند و به سود خود ادامه دهند تا زمانیکه قیمت در مسیر هدفی مطلوب حرکت کند. هنگامی که Stopping Trailing ثابت شده است، لازم نیست به صورت دستی تغییر داده شود، به عنوان توقف ضرر انجام می شود.

آیا توقف Trailing Stop هنگامی که من آنلاین هستم کار می کند؟

اطمینان حاصل کنید که ترمینال مشتری MetaTrader 4 در حال اجرا است و دستگاه شما در هنگام قرار دادن دستور Stop Trailing به اینترنت متصل می شود، زیرا هنگامی که آنلاین هستید فعال می شود. پس از بستن پلت فرم معاملاتی خود، سفارش Trailing Stop شما غیرفعال می شود، در حالی که سفارش Stop Loss شما قبل از Stop Trailer قرار می گیرد.

اگر برای تجارت فارکس جدید هستید، Micro lots می تواند یک راه عالی برای ورود به یک بازار هیجان انگیز باشد که گردش روزانه بیش از 5 تریلیون دلار در روز (از آوریل 2016) داشته است. در معامله فارکس، حداقل حجم قرارداد برای یک حساب میکرو، 0.01 عدد است که برابر با 1000 واحد ارز پایه است.

در ICM ما به مشتریان با توجه به اندازه سپرده ها تفاوت قائل نمیشویم، بنابراین این نوع تجارت برای همه مشتریان باز است و در هر دو نسخه ی نمایشی و سیستم عامل های MT4 فعال است.

هدف ما به طور مداوم بهبود محیط تجاری شما و بهترین خدمات ممکن است. چنانچه پرسشی داشته باشید با تیم « خدمات مشتریان برنده جایزه» ما تماس بگیرید..

درخواست برای حساب زنده

ویژگی های کلیدی

 • در عرض چند دقیقه، شروع به ارائه سیگنال و جلوگیری از آن
 • سیگنال ارائه کنندگان می توانند در هر زمان متوقف شوند
 • در یک بار چندین معامله گر را دنبال میکند تا تنوع طلبی های خود را تغییر دهد
 • معاملات به طور مستقیم به پلت فرم مشتریان خود مرتبط
 • هستند و همچنان حتی زمانی که از پلتفرم دور هستند، قرار می گیرند
 • نسخه نسخه ی نمایشی در دسترس است قبل از رفتن به واقعی

چگونه به سیگنال های معاملاتی دسترسی پیدا کنیم ؟

تبدیل شدن به یک ارائه دهنده سیگنال

معامله گران پیشرفته ICM با یک استراتژی تجاری موفق می توانند از مزایای سیگنال های تجاری استفاده کنند. به سادگی با پر کردن اطلاعات درخواست شده در فرم ثبت نام اینجا را به عنوان «فروشنده» ثبت کنید. پس از ثبت نام کامل می توانید سیگنال های خود را به هزاران نفر از مشترکین در سراسر جهان بفروشید. لطفا توجه داشته باشید هیچ هزینه ای برای ثبت نام به عنوان ارائه دهنده سیگنال وجود ندارد هر چند 30 روز طول می کشد تا رکورد شما توسط MetaQuotes تأیید شود قبل از اینکه بتوانید خدمات خود را اضافه کنید.

برای راهنمایی در مورد تبدیل شدن به یک ارائه دهنده سیگنال اینجا را کلیک کنید: راهنمای کاربر

آیا سیگنالهای معاملاتی ایمن هستند؟


MetaQuotes این نرم افزار پیشرفته را طراحی کرده است تا اطمینان حاصل شود که هر تجارت دارای یک امضای دیجیتالی است که مانع از اشتباه بودن تجارت می شود. معاملات انجام شده توسط سیگنال ارائه دهنده در حساب مشترکین کپی می شود به طوری که نشان دهنده قواعد مدیریت پول استفاده شده توسط ارائه دهنده سیگنال است. ارائه دهندگان سیگنال هزینه اشتراک ماهانه ثابت پرداخت می کنند.

چگونه یک ارائه کننده سیگنال را انتخاب کنم؟


یک ارائه دهنده سیگنال را انتخاب کنید که از یک حساب Live استفاده می کند و ببینید که چندین معاملات انجام شده است. به طور کلی، اگر یک ارائه دهنده سیگنال انجام معاملات 100 یا بیشتر نشان دهد که این یک حساب فعال است. مشتریان باید از درصد تخفیف آگاه باشند، کمتر از 30٪، ایده آل است. معامله گرانی را با نرخ رشد پایدار دنبال کنید. اگر رشد سریع بسیار زیاد باشد، ارائه دهنده سیگنال ممکن است در معرض خطر بالا قرار گیرد. در نهایت، ممکن است متوجه شوید که سیگنال های پرداخت شده در بلندمدت قابل اطمینان هستند. اگر بخواهید به دنبال یک ارائه کننده سیگنال که هزینه سیگنال را پرداخت می کند، می توانید مطمئن باشید که ارائه دهنده سیگنال در یک دوره آزمایشی 30 روزه شرکت کرده است و توسط MetaQuotes تأیید شده است تا بتوانید هزینه سیگنال متعلق به آن را شروع کنید.

چگونه می توانم ریسک را با سیگنالهای معاملاتی مدیریت کنم؟


هر سیگنالی را که به عنوان یک تجارت شخصی مدیریت کنید و هنگامی که با یک ارائه دهنده سیگنال مشترک شوید، پارامترهای خود را برای مدیریت ریسک خود در هر تجارت تنظیم کنید. یک استراتژی برای تعیین اینکه چه مقدار از حساب شما به هر ارائه دهنده سیگنال اختصاص داده شده است، وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که در استراتژی خود یک تاکتیک خروج واضح داشته باشید و قوانین را برای زمانی که هر سیگنال را متوقف می کنید، در اختیار داشته باشید.

سلب مسئولیت


MetaQuotes Software Corp. یک شرکت معتبر توسعه دهنده نرم افزارهای ثالث است اما اطلاعات ارائه شده نباید به عنوان مشاوره تجاری در نظر گرفته شود. ICM فرصتی برای مشتریان برای پیگیری سیگنال های معاملاتی برای حمایت از مشتریان در معاملات خود را فراهم می کند، با این حال هر ارائه دهنده سیگنال باید مستقل ارزشیابی شود. ICM هیچگونه مسئولیتی را در قبال از دست دادن یا ضرر، از جمله بدون محدودیت به هر گونه از دست دادن سود، که ممکن است مستقیما یا غیر مستقیم از استفاده یا وابستگی به چنین اطلاعاتی بوجود آید را نمی پذیرد.

با استفاده از ctrader algo

cAlgo (cTrader Automate) یک راه حل تجاری الگوریتمی است که بطور نسبی با cTrader ادغام شده و به صورت یکپارچه در کنار سایر ویژگی های این پلتفرم کار می کند. معامله گران می توانند روبات های معاملاتی خودکار و شاخص های سفارشی را در زبان محبوب C # با استفاده از API cTrader بسیار کارآمد از پلتفرمی که مجهز به ابزارهای لازم برای بازگرداندن درست و بهینه سازی استراتژی های تجاری است، ایجاد کنند.