تجارت مرکزی

ICM بسته های تجزیه و تحلیل فنی Trading Central را انتخاب کرده است که فرصت های تجاری واقعی را برای محبوب ترین محصولات تجاری ما تعیین می کند. تمام مشتریان حساب کاربری نسخه ی نمایشی و ,واقعی دسترسی به گزارش بازار روزانه ما دارند و معامله گران حساب های واقعی نیز از جزئیات ورود به سیستم برای دسترسی به جدیدترین MetaTrader 4 شاخص معاملاتی Central Central و تجارت پورتال مرکزی خبر می گیرند.

4 شاخص MetaTrader را می توان در نمودارهای زمان واقعی برای شناسایی فرصت های تجاری استفاده کرد و پورتال اخبار تحقیقات برنده جایزه برای حمایت از مشتریان در تصمیم گیری تجاری آگاهانه با اطمینان تر را ارائه می دهد.

چرا تجارت مرکزی؟

 • معیار جهانی که ارائه خدمات خود را به شرکت های مالی پیشرو ارائه می دهد
 • توسط Investorside، EuroIRP و آسیا IRP تنظیم شده است
 • فینالیست "بهترین مستقل تحقیقات خانه برای FX" توسط تحلیلگر فنی در سال 2013، 2014 و 2015
 • آموزش وبینار برای مشتریان برای توسعه مهارت های آنالیز فنی خود

خبرنامه

تجارت مرکزی یک شرکت تحقیقاتی برنده جایزه است که مشتریان ICM را با تجزیه و تحلیل فنی تحلیل بازار فارکس، فلزات گرانبها و نفت پوشش می دهد. امروز ثبت نام کنید و اخبار مهم را از سراسر جهان دوبار روزانه در صندوق پستی خود دریافت کنید.

ما معتقدیم که ارائه خدمات به مشتریان با تحولات تحقیقاتی و تحلیلی تکنیکی در طول روز معاملاتی خود، برای اطمینان از اینکه آنها تصمیمات تجاری تحصیل می کنند، حائز اهمیت است. اخبار ارائه شده مناسب برای انواع سبک های تجاری از روز تا تجارت طولانی مدت است و ما محبوب ترین محصولات را پوشش می دهیم. گزارش بازار روزانه برای مشتریان ICM Live Account رایگان است.

پورتال اخبار

ابزار معاملاتی مرکزی تحلیلی اجازه می دهد مشتریان به سرعت دسترسی به تحقیق در فارکس، فلزات گرانبها و نفت مستقیم از لپ تاپ یا تلفن همراه خود را. کارشناسان پژوهشی برنده جایزه این بسته نرم افزاری تجزیه تحلیل نمودار را طراحی کرده اند تا مشتریان بتوانند اطمینان بیشتری نسبت به تصمیمات تجاری آگاهانه داشته باشند. مشتریان حساب واقعی میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند:

 • فرصت های تجاری را شناسایی کنید
 • تایید استراتژی های تجاری
 • توسعه برنامه های تجاری
 • علاوه بر تجزیه و تحلیل فنی درک کنید
 • شناسایی الگوهای
 • روند پیش بینی و حرکات قیمت
 • نظارت بر بازار، اهداف قیمت و سطوح مدیریت ریسک را مد نظر قرار دهید

پورتال خبره برای مشتریان ICM Live Account رایگان است. مدیریت ریسک به کاربر می دهد دو ابزار عالی برای کمک به آنها در مدیریت ریسک های نزولی در بازارهای نوظهور بهتر مدیریت کنند.

شاخص MT4

مشتریان حساب های واقعی علاوه بر گزارش بازار روزانه ما، دسترسی به تجزیه و تحلیل را به طور مستقیم مرتبط به پلت فرم معاملاتی MetaTrader 4 دارند. این پلاگین MetaTrader 4 منحصر به فرد طراحی شده است تا مشتریان حساب های واقعی قادر به مشاهده استراتژی ها و شاخص ها به طور مستقیم در نمودارهای واقعی باشند. برای درخواست شاخص MT4 مرکز تجارت , مشتریان می توانند به سادگی آن را بر روی پلت فرم خود را دانلود کنند. پس از نصب آنها می توانند آن را از فهرست «شاخص های سفارشی» انتخاب کنند و تجزیه و تحلیل را در هر فریم زمان موجود اجراء کنند.

شاخص MT4 به صورت رایگان برای مشتریان ICM Live Account ارائه می شود

 

شاخص های سازگاری TC:نمونه و طراحی متحول

در ICM ما از شما حمایت می کنیم تا تصمیمات بازرگانی فرهیخته تر بگیرید. بنابراین ما مجموعه های مختلف شاخص های معاملاتی مرکزی را برای استفاده در حساب کاربری MT4 ارائه می کنیم.

تولیدات ALPHA این امکان را برای کاربران با ابزار نوآورانه فراهم می کندکه بازده سرمایه گذاری خود را بر اساس ریسک تعدیل شده کمک کنند. 

شاخص های LAB  به شاخص هایی را که ما فکر می کنیم برای کسانی که از سیستم های تجاری و نسخه ی آزمایشی خود ، استفاده می کنند، و به دنبال شاخص های خارج از تفکر جعبه هستند امکان دسترسی خواهد داد.

مدیریت ریسک به کاربر این امکان را می دهد که با دو ابزار عالی برای مدیریت ریسک های نزولی در بازارهای نوظهور بهتر کمک کنند. 

تمام شاخص ها را می توان به صورت رایگان دریافت کرد و به طور خودکار برای صاحبان حساب های واقعی در ICM فعال می شود

تجزیه و تحلیل چند دارایی مختصر

ما آخرین اصول را با دیدگاه های عملی که بوسیله ترکیبی از مدل های کلان جهانی بالا به پایین، مفاهیم تحلیل گران و حرکت قیمت ها در نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه ارائه می شود، ارائه می کنیم. به حساب کاربری ICM خود وارد شوید و تجزیه و تحلیل چندین دارایی و سرمایه و ایده های تجاری را به صورت مختصر به نمایش بگذارید وتا همه با همکاری متخصص ترین کارشناسان تحلیلگر فنی در این صنعت حمایت شوند.

 • شامل فارکس، سهام، کالاها و شاخص ها
 • جعبه جستجو برای جستجوی ایده
 • موجود به زبان انگلیسی، عربی، اسپانیایی، چینی (ساده شده) و چینی (سنتی)

سلب مسئولیت

تجارت مرکزی یک ارائه دهنده تحقیق و ارزیابی شخص ثالث است و اطلاعات ارائه شده نباید به عنوان مشاور تجاری مورد توجه قرار گیرد. ICM تحقیقات تجاری مرکزی را برای حمایت از مشتریان در معاملات خود فراهم می کند و ایده های تجاری خود را به آنها ارائه می دهد که باید به صورت مستقل مورد ارزیابی قرار گیرد. ICM نمی تواند برای هر گونه اطلاعاتی که توسط تجارت Central ارائه می شود، مسئول باشد.