پلتفرم تجاری متاتریدر 4 برای مک

پلتفرم تجاری متاتریدر 4 برای مک

نصب نرم افزار پلتفرم تجاری متاتریدر 4 بر روی کامپیوتر مک شما می تواند یک فرآیند ساده باشد اگرشما این راهنما را دنبال کنید.

مشتریان ما نرم افزار کراس اوور Crossover شرکت Codeweavers را دانلود کرده و آن را موثر ترین راه برای تجارت با پلتفرم تجاری متاتریدر 4 بر روی کامپیوتر مک خود تلقی میکنند، با این حال راه های دیگری وجود دارد و همه آنها به ترجیح شخصی خود شما میباشد.

نرم افزار کراس اوور بسیاری از برنامه های کاربردی مبتنی بر ویندوز مایکروسافت را برای اجرا بر روی کامپیوتر مک و یا بر روی سیستم عامل لینوکس خود از جمله پلت فرم تجاری متاتریدر 4 قادر می سازد.

از طریق نرم افزار کراس اوور شما می توانید به وسیله کامپیوتر مک خود از پلتفرم تجاری متاتریدر 4 برای تجزیه و تحلیل ، انجام معاملات و توسعه استراتژی استفاده کنید دقیقا به همان صورت که به وسیله کامپیوتر و یا لپ تاپ معمولی ویا موبایل استفاده می کردید.

این که آیا شما در حال حاضراین نرم افزار را دارید، و یا اینکه فقط می خواهید یک نسخه آزمایشی رایگان نرم افزار را استفاده کنید، می توانید متاتریدر 4 را بر روی مک خود با مراجعه به این لینک دانلود کنید: http://www.codeweavers.com/products

از اینجا شما می توانید یکی از گزینه های "نصب نرم افزار" ویا "دانلود رایگان" و یا "خرید نسخه کامل" انتخاب کنید.

هنگامی که شما یکی از گزینه های "استفاده از نسخه 14 روزآزمایشی رایگان نرم افزار" ویا "خرید نسخه کامل نرم افزار (که حدود 60 $ هزینه میشود)" انتخاب کنید می توانید نرم افزار کراس اوور راه اندازی کنید:
  1. دانلود و نصب نرم افزار کراس اوور
  2. انتخاب نرم افزار متاتریدر 4 از مرکزهمسازی http://www.codeweavers.com/compatibility/browse/name/?app_id=2157
  3. به صفحه ای نرم افزار بروید، و بر روی ، دکمه سبز بزرگ کلیک کنید.
  4. نرم افزار کراس اوور مشغول به نصب خواهد شد.